در حال بارگزاری...

درباره ما

درباره سورنا

فروشگاه سورنا با سابقه درخشان چندین ساله در زمینه  تولید و عرضه داخلی پوشاک اجتماعی بانوان ، متشکل از کادری مجرب و متخصص  واقع در قدیمی ترین و پرطرفدارترین منطقه تجاری پوشاک زنانه در تهران  مفتخر است جهت رفاه و رضایت مشتریان اقدام به راه اندازی فروش اینترنتی نماید.

فروشگاه سورنا  در راستای توسعه روز افزون اینترنت که سبب  ایجاد روش خرید به صورت آنلاین گردیده اقدام به تاسیس وب سایت اینترنتی جهت معرفی  محصولات خود نموده تا مشتریان عزیز که سرمایه این مجموعه می باشند با آسودگی خاطر اقدام به خرید ملزومات خود نمایند.

فروشگاه سورنا با روزمه قوی و سابقه درخشان در زمینه پوشاک بانوان در راستای حمایت از تولید ملی و حمایت از مصرف کننده بر آن داشته با ارائه محصولات خود در بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت سبب سهولت مشتریان خود گردد.

این مجموعه؛ با نام اصیل ایرانی و سابقه طولانی مدت تجربه همکاری گسترده در تامین پوشاک سایر ادارات و ارگان های مختلف را داشته و تمرکز و اهداف خود را تنها  در جهت رضایت مشتریان قرار داده است.

مجموعه سورنا با علم بر اینکه موفقیت  و پیشرفت را در گرو رضایت و رفاه  مشتریان می داند در تلاش است تا این عزیزان به راحتی و سریع ترین روش ممکن ، محصول مورد نیاز خود را انتخاب و دریافت نمایند.

ارائه خدمات مطلوب و عرضه محصولات با سطح کیفی بالا به مشتریان مجموعه سورنا؛ امضای اعتبار ماست.